Lange

V roce 1963 vyrobil Bob Lange, majitel továrky vyrábějící polyuretanové produkty, první sjezdové boty s plastovým skeletem ze skelných vláken. O dva roky později přišla novinka v podobě prvních přezek, které nahradily klasické šněrování obuvi... Tímto se značka Lange nesmazatelně zapsala do historie výroby sjezdové obuvi a 8 medailí získaných na Olympijských hrách ve Vancouveru v roce 2010 svědčí o tom, že i dnes patří ke špičkovému lyžařskému vybavení.


Každou sezónu přichází Lange s novou kolekcí unikátních produktůa technologií, které umožňují dosáhnout jak proesionálním závodníkům, tak zkušeným lyžařům vytoužených cílů. Před čtyřmi lety se společnost Lange spojila s jednou u nejvýznamějších firem v soudobém designu společností PININFARIA - dvorním návrhářem Ferrari. Vznikl tak ojedinělý koncept aerodynamického tvaru skeletu a přezek, doplněný o anatomické vnitřní botičky. Lange tak nabízí exkluzivní spojení stylového designu spolu s kvalitou, komfortem a výkonem.


Control fit technologie

Proces vývoje skeletu, spolu s výsledky monitorovacích testů a systémů, umožňují precizní a přesně padnoucí boty Lange.


Design skeletu

  •  Anatomicky tvarovaná pata umožňuje stabilitu a perfektní kontrolu nad lyží

  •  Precizní oblast nártu zajistí pohodlí a dostatečný prostor pro vnitřní botičku

  •  Zúžený střed chodidla šetří Vaši energii a poskytuje kontrolu jak úzkému, tak širokému tvaru chodidla

  •  Asymetrický tvar špičky respektuje anatomii nohy a poskytuje maximální oporu nožní klenbě. Zároveň umožňuje lepší tepelnou izolaci.

Výhody


  •  Vysoce kvalitní obuv pro široké spektrum velikostí

  •  Maximální komfort bez nutnosti kompromisů mezi výkonem a kontrolou

  •  Více anatomického tvarování oproti jiným lyžařským botám