Elan

1945-1955

Elan v nabídce eshopu

Sjezdové lyže Elan

Sjezdové hole Elan


Vše začalo znalostmi, vizí a ambicemi zakladatele firmy Elan Rudiho Finžgara, vášnivého skokana na lyžích. Formálně byla firma Elan založena 24.9.1945. V následujících letech se firma Elan účastní prvních výstav, otevírá první obchod a začíná exportovat lyže do Spojených států.


1995-2005


Pro firmu a značku Elan je toto nová éra. Revoluční technologií WaveFlexTM nastavila firma Elan ve vývoji lyžařského průmyslu nový milník. Svou reputaci firma Elan každou zimní sezónu potvrzuje inovací, originalitou a diverzitou. Naší vášní je vytvářet to nejdokonalejší lyžařské vybavení na světě, vyznačující se moderním designem, vynikajícími parametry a špičkovými výkony pro všechny typy lyžařů, ať už se jedná o soutěživé sportovce, rekreační lyžaře nebo začátečníky.


Sjezdové lyže Elan jsou dle svého zaměření rozděleny do kategorií:


Elan World Cup Race - řada závodních lyží FIS Race uspokojí náročné požadavky nejlepších závodníků, vynikajícíh lyžařů a technických lyžařů, kteří hledají lyže pro nejlepší výkony. Všechny modely Race sklízí úspěchy patentované technologie Wave FlexTM firmy Elan.


Elan WaveFlex Race - závodní řada lyží WaveFlexTM Race se může pochlubit dvěma převratnými technologickými vymoženostmi, technologií WaveFlexTM a systémem Fusio Race. Výborně spolupracují a závodním lyžařům zaručují maximální přilnavost a kontrolu nad lyžemi, a jsou zárukou neustáleho kontaktu se sněhem


Elan WaveFlex - řada lyží WaveFlex firmy Elan je nejúplnější a nejuniverzálnější lyží na trhu. Naleznete v ní multifunkční vybavení určené pro lyžování na sjezdovce a pro jakékoliv sněhové podmínky, které splňují pořadavky každého lyžaře.


Elan E/Flex - řada lyží E/Flex nasazuje novou laťku u lyžařského vybavení určeného pro středně pokročilé až pokročilé lyžaře.


Elan Summits - ať už se jedná o technologii ultra tenkého hliníkového profilu u freeridových modelů nebo o konstrukci Nomex lehkou jako peříčko u skialpinistických lyží, řada Summit je plná nejryzejších technologií.


Elan Freestyle - spojovacím článkem, který celou řadu freestylových lyží sjednocuje, je grafický koncept Game On, vytvořený a ručně namalovaný kalifornským umělcem říkajícím si The Pizz.


Elan Junior - pokud se chce dítě něco naučit, neexistuje žádný způsob, jak ho od toho odradit. A když si mladí lyžaří nasadí lyže z řady Junior, můžete si být jisti, že jejich lyžařské pokroky budou ohromné.


Elan Women - v řadě lyží Women naleznete u všech lyží technologií WaveFlexTM a Fusion, speciálně upravené pro ženy.Lyže Elan - z naší nabídky vybíráme:

Novinky značky Elan

04. 01. 2012

Právě jsme pro Vás zlevnili desítky modelů sjezdových lyží. Vybírat tak můžete za opravdu nejlepší ceny na internetu, zaručujeme Vám, že nabízené modely máme skladem s dodáním do 48h. Vyražte na hory s TOP modelem Atomicu, Elanu, Voelklu, Salomonu a Headu. Sledujte naší nabídku a nebo FACEBOOK stránku, kde naše fanoušky informujeme jako první!

24. 02. 2011

V sobotu 29.1.2011 jsme vyrazili směr Rakousko do malého lyžařského centra Innerkrems, kde jsme se na tři dny ponořili do prezentací značek Elan, Alpina a Dalbello spolu s testováním nových modelů sjezdových lyží Elan na sezónu 2011/2012. Více najdete zde