Flow Ride

Každý lyžař vyhledává zábavu. Pro někoho je to prašan až po prsa, zatímco jiní chtějí řezat oblouky na sjezdovce. Bez ohledu na to, kde lyžujete, Vám technologie FLR firmy HEAD pomůže najít tu pravou akci.Rodinu technologií FLR tvoří tyto tři profily: Flow Ride, Flow Rise a Flow Rocker.


Technologie FLOWRIDE

Flow Ride umožňuje lyžaři „zařádit si, když se mu zlíbí, a získat stabilitu, když jí potřebuje.“ Zkrátka a dobře, tyto lyže jsou zábava, zábava, zábava pro každého.


Flow Ride je spojením vynikajícího držení hrany tradičního vyklenutí „do luku“ a plaváním reverzního vyklenutí, díky čemuž je lyžař v naprosté harmonii s kopcem. Flow Ride je nejuniverzálnějším ze tří profilů jádra FLR a je stejně dobře doma ve Skalistých horách jako v Alpách.
Technologie Flowrise

Flow Rise kombinuje reverzní vyklenutí s dřívějším stoupáním a tradiční vyklenutí lyže. Tento profil využívá delšího stoupání na špičce pro lepší plavání v prašanu a kratší stoupání na zadní části pro jistá přistání. Ve střední části lyže nepoužito tradiční vyklenutí pro udržení hrany a propršení na upravených sjezdovkách.Techmologie Flow Rocker

Flow Rocker je reverzní vyklenutí po celé délce lyže, které začíná u vázání a pokračuje až ke koncům lyže (ano, správně jako houpací židle). Účinná hrana je kratší, avšak velký povrch tohoto profilu lyží do prašanu poskytuje lyžaři stabilitu, jakou potřebuje mimo upravené svahy.

Výsledkem je profil, který umí surfovat prašanem a řezat zatáčky s tou největší lehkostí.