Ski centrum Zdobnice

Lyžařské středisko Zdobnice - Orlické hory

Nadmořská výška: 605 - 730 m n. m.

Lyžařské středisko Zdobnice se nachází v Orlických horách, mezi obcemiDeštné a Říčky. Areál nabízí tři modré sjezdovky,které jsou svým sklonem,délkou a šířkou vhodné pro začátečníky, rodiny s dětmi a lyžařské kurzy.Náročnější sportovce uspokojí červená sjezdovka. Areál je vybaven modernímbezkontaktním odbavovacím zařízením zajišťující plynulou a rychlou přepravu.Vyznavačům adrenalinu nabízíme malý snowpark. Na Hlavní sjezdovce jepravidelně pořádáno večerní lyžování. O dostatek sněhu po celou sezónu sestará výkonný systém umělého zasněžování, který pokrývá 60 % sjezdovýchtratí. Samozřejmostí je půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, školka svlastním provazovým vlekem, provazový vlek pro veřejnost, dětský koutek,občerstvení a bezplatné parkoviště přímo pod sjezdovkou. Sjezdové tratě jsoudenně upravovány. V nejbližší blízkosti areálu je možnost příjemnéhoubytování za příznivé ceny. V celé obci je pak k dispozici několikpenzionů, horských chalup a restaurací..

Okolí Zdobnice i celé Orlické hory jsou vhodné pro pěší túry, cyklistiku ivýlety na běžkách. Díky absenci davové turistiky je tato oblast skvělouvolbou pro klidný odpočinek a relaxaci.

Pro nadcházející zimní sezónu je připravena řada novinek. K těm nejvýznamnějším patří rekonstrukce budovy občerstvení, kde si návštěvník bude moci odpočinout a vychutnat skleničku teplého nápoje. Další významnou novinkou je posílení systému technického zasněžování o několik sněžných děl italského výrobce Technoalpin. Děti budou moci vyzkoušet Rampušákovu lyžařskou dráhu s různými překážkami. Malí návštěvníci ve věku do 5 let mají v doprovodu rodičů lyžování zdarma.

Zdobnice - umístění na mapě

Aktuální stav střediska v provozu
Provozní doba:9:00 - 16:00
Noční lyžování: v provozu
Provozní doba: 17:30 - 20:30
čtvrtek a sobota
Sněhové zpravodajství
Na sjezdovkách:10 - 30 cm
Mimo sjezdovky:0 cm
Typ sněhu:technický
Počasí - 26. 2. 2014 v 7:00

oblačno

Teplota: 2°C

Kontakt

Zdobnice

Zdobnice, 516 01 Rychnov nad Kněžnou


Email:   info@skizdobnice.cz
www:   www.skizdobnice.cz
Tel.:   +420 604 764 734
Fax:   -