Skiareál Přívrat

Lyžařské středisko Přívrat - Orlické hory

Nadmořská výška: 450 - 510 m n. m.

Skiareál Přívrat, moderní sportovní a relaxační centrum, najdete uprostřed pomyslného trojúhelníku tvořeného městy Ústí nad Orlicí, Česká Třebová a Litomyšl.
Skiareál nabízí 2 vleky (kotvu a teleskop), které vás vyvezou na start tří sjezdovek různých délek a obtížností. Sjezdovka Smrková a Javorová jsou osvětlené a zasněžované. Děti mají v našem dětském PINGUin parku provazový vlek s vlastní sjezdovkou a lyžařský kolotoč. Lyžařská škola má svoji sjezdovku a vlastní vlek 90m. Obě malé sjezdovky jsou osvětleny a zasněžovány.

Večerní lyžování a výborná dopravní dostupnost z okolních měst je příležitostí pro všechny ty, kteří si rádi po práci aktivně odpočinou. Cesta za lyžováním jim nezabere více jak 20 minut. Pro školy zajišťujme dopravu School bus.

Bezplatné parkování je zajištěno hned u nástupní stanice. Turniketový odbavovací systém nabízí výběr z několika druhů bodových i časových jízdenek. V areálu je možnost občerstvení v restauraci, k dispozici je půjčovna lyžařských, běžeckých a snowboardových kompletů.

"Skiareál Přívrat - nejlepší volba pro rodinné lyžování"

Přívrat - umístění na mapě

Aktuální stav střediska mimo provoz
Sněhové zpravodajství
Na sjezdovkách:10 - 20 cm
Mimo sjezdovky:0 cm
Typ sněhu:mokrý
Počasí - 19. 2. 2014 v 7:00

oblačno

Teplota: 3°C

Kontakt

Přívrat

560 02 Česká Třebová


Email:   info@ski-privrat.cz
www:   www.ski-privrat.cz
Tel.:   +420 723 675 123
Fax:   +420 465 585 012