Lyžařský vlek Pěnkavčí vrch

Lyžařské středisko Pěnkavčí vrch - Krkonoše

Nadmořská výška: 1000 m n. m.

Vítejte v areálu lyžařského vleku Pěnkavčí vrch, který se nachází v lokalitě Velká Úpa v Krkonoších. Jeho výhodou je umístění v nadmořské výšce 1 000 m n.m. a v poměrně klidné části východních Krkonoš. Dostupný je z horní stanice lanové dráhy Portášky směrem k boudě JANA.
Lyžařský vlek o délce 500 m nabízí upravovanou sjezdovou tratě v celé šíři lokality určenou především pro rodinné lyžování. Areál je využíván v hojné míře i snowboardisty. Je v celodenním provozu.Výhodou areálu je jeho nadmořská výška, která zaručuje lyžování i za nepříznivých sněhových podmínek a panoramatické rozhledy na hřebeny Krkonoš.
Pro příznivce běžek je v zimní sezóně udržován značený běžecký panoramatický okruh okolo Pěnkavčího vrchu v celkové délce 5 km, který je součástí projektu Krkonošské lyžařské cesty. Běžecký okruh nechá vychutnat milovníky tohoto sportu klidem, krásou této části Krkonoš avýhledy na Pomezní boudy, Sněžku a Černou horu.
V obslužné stanici vleku je možno zakoupit základní občerstvení pro lyžaře. V lokalitě se nacházejí další možnosti stravování.

Přijeďte si odpočinout do lokality Pěnkavčí vrch!

Areál SKI Pěnkavčí vrch bude v provozu od 26. 12. 2013.Akce:
9. března 2013 - Den Pěnkaváku - závody pro děti a dospělé

Pěnkavčí vrch - umístění na mapě

Aktuální stav střediska mimo provoz
Sněhové zpravodajství
Na sjezdovkách:- - - cm
Mimo sjezdovky:- cm
Typ sněhu:-
Počasí - 19. 2. 2014 v 7:00

zataženo

Teplota: -°C

Kontakt

Pěnkavčí vrch

Velká Úpa - Krkonoše


Email:   soucek.pavel@penkavcivrch.cz
www:   www.penkavcivrch.cz
Tel.:   +420 499 891 038
Fax:   -