Skipark Filipovice

Lyžařské středisko Filipovice - Jeseníky

Nadmořská výška: 700 m n. m.

SKIPARK Filipovice = Lyžování & snowboarding v Jeseníkách za výhodné ceny!!


Moderní lyžařský areál SKIPARK Filipovice se nachází v malebném podhůří Jeseníků. Je umístěn na úpatí Červenohorského sedla, přímo u hlavní silnice, směrem od města Jeseníku (10 km) a od hraničního přechodu s Polskem (28 km).

Jen u nás platí slogan "lyžování pro každého v každém věku za výhodné ceny". Celý areál zaručuje optimální podmínky pro individuální i rodinné lyžování, a to hlavně díky rozmanitosti terénu, který uspokojí požadavky jak vyznavačů nenáročného lyžování, sportovního lyžování, tak milovníky snowboardingu, kteří mohou využít sedačkovou lanovku s rozjezdovým nástupním pásem, dvou lanových vleků, tří sjezdovek střední obtížnosti s celkovou délkou 2 600 m a s přepravní kapacitou 2 700 os./hod.. Novinkou je také snowtubingová dráha. Přijďte si vyzkoušet nový adrenalinový zážitek za super ceny, plus bonus - parkování zdarma.
Samozřejmostí je také moderní umělé zasněžování a denní úprava sjezdovek. Pro vyznavače snowboardingu je v prostorách areálu připraven kvalitní snowboard park. Příznivce běžeckých stop potěší kvalitně upravované běžkařské tratě umožňující rekreační výlety do blízkého okolí s nezapomenutelnými zážitky pohledů na krajinu jesenických hor.

Přímo v areálu SKIPARKU se nachází stylová horská restaurace, půjčovna lyží a servis, lyžařská škola s dětským vlekem, wc, plus bonus - parkování zdarma.

Klientům nabízíme denně večerní lyžování v době od 18.00 - 21.00 hod. Při večerním lyžování bývá pravidelně v provozu i sedačková lanovka = lyžování na sjezdovce dlouhé 1.000m!!

Lyžařské středisko je v provozu denně od 09.00 hod. - do 21 hodin.

Novinky 2013 - 2014:
- výstavba nového lyžařského vleku (440m)
- -dobudování současného obslužného objektu tzn. rozšíření restaurace, sociálního a jiného zázemí

Těšíme se na Vás!

Filipovice - umístění na mapě

Aktuální stav střediska v provozu
Provozní doba:9:00 - 16:30
Sněhové zpravodajství
Na sjezdovkách:10 - 40 cm
Mimo sjezdovky:0 cm
Typ sněhu:technický
Počasí - 25. 2. 2014 v 7:00

zataženo

Teplota: 2,2°C

Kontakt

Filipovice

790 85 Bělá pod Pradědem


Email:   info@skiparkfilipovice.cz
www:   www.skipark-filipovice.cz
Tel.:   + 420 605 515 757
Fax:   -