SKIAREÁL Špindlerův Mlýn

Lyžařské středisko ŠM - Medvědín - Krkonoše

Nadmořská výška: 1000 - 1235 m n. m.

Středisko Horní Mísečky je položené v klidné oblasti obce Vítkovice ve výšce 1 000 m n.m. a svou atmosférou je vhodné pro rodinnou rekreaci. Závodní i standardní běžecké tratě v délce 50 km patří k nejlepším v České republice a jako jediné jsou položené v nadmořské výšce 1 000 m.

Stravování a ubytování je možné přímo v areálu Horních Míseček a přístup je po nové silnici II. třídy z Jilemnice na centrální parkoviště na Horních Mísečkách.

Lanová dráha Medvědín, která vede do nadmořské výšky 1 270 m n.m., je ideálním spojením Horních Míseček se Špindlerovým Mlýnem. Nachází se zde sjezdové tratě všech obtížností pro náročné i začátečníky. Všechny sjezdovky na Medvědíně a Horních Mísečkách jsou technicky zasněžovány. Zasněžovací systém je rozveden až na běžecký stadion.

Provoz střediska na Horních Mísečkách je doplněn dalšími službami jako je večerní lyžování, snowboard park, dětská lyžařská škola (SKOL MAX), snowboardová škola a atraktivitu doplňuje snowtubingová dráha určená pro děti i dospělé. Přímo ve středisku je 220 lůžek, 2 restaurace a vinárna.

Ve středisku Medvědín - Horní Mísečky Vás na vrchol sjezdových tratí vyveze čtyřsedačková lanová dráha a pět vleků.

PARKOVÁNÍ NA MĚSTSKÝCH PARKOVIŠTÍCH ZDARMA!

ŠM - Medvědín - umístění na mapě

Aktuální stav střediska v provozu
Provozní doba:8:30 - 16:00
Sněhové zpravodajství
Na sjezdovkách:20 - 50 cm
Mimo sjezdovky:10 cm
Typ sněhu:technický
Počasí - 26. 2. 2014 v 7:00

oblačno

Teplota: -1°C

Kontakt

ŠM - Medvědín

SKIAREÁL Špindlerův Mlýn provozovatel: MELIDA a.s. 543 51 Špindlerův Mlýn


Email:   h.misecky@skiareal.cz
www:   www.skiareal.cz
Tel.:   +420 499 433 401